Pokonać własną przeźroczystość - warsztaty czytelnicze 6a
09-04-2024

Klasa 6a wybrała się do MBP żeby uczestniczyć w warsztatach czytelniczych zatytułowanych POKONAĆ WŁASNĄ PRZEŹROCZYSTOŚĆ.
Punktem wyjścia warsztatów była książka Barbary Kosmowskiej pt. GWIAZDA Z PIERWSZEGO PIĘTRA. Opowiada ona o wartości przyjaźni i o tym, że tylko prawdziwy, realny człowiek może dać wsparcie i siłę drugiemu człowiekowi.

Podczas zajęć uczniowie wspólnie wykonywali różne zadania ruchowe, odpowiadali na pytania dotyczące ich osobowości i ćwiczyli jak uważnie i cierpliwie patrzeć na drugiego człowieka. Po warsztatach chętnie zajrzeli do ulubionych miejsc w bibliotece, a gdyby mogli, zostaliby dłużej.

Oczywiście zachęcamy do przeczytania książki p. Kosmowskiej GWIAZDA Z PIERWSZEGO PIĘTRA, bo jest dostępna również w naszej bibliotece szkolnej :)