Sukcesy naszych uczniów
23-01-2020

Wysokie wyniki naukowe uczniów budują prestiż szkoły, wpływają na jej dobry wizerunek w środowisku lokalnym, są świadectwem rzetelnej pracy uczniów i nauczycieli. Ostatnie miesiące obfitowały w wiele sukcesów, które osiągali nasi uczniowie w konkursach organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie uznawanych przez specjalistów za najważniejsze, ponieważ zapewniają laureatom liczne przywileje. W tym roku szkolnym wyjątkowo dużo uczniów zakwalifikowało się do etapu rejonowego. Spośród nich na szczególne gratulacje i pochwałę zasługuje Miłosz S. z 8c gdyż z biologii, geografii, matematyki oraz chemii zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Jego koledzy: Jakub R. z 8a z historii oraz Jakub T. z 7b z matematyki również dostali się do etapu wojewódzkiego. Jest to dowód na to, że nauczyciele potrafią umiejętnie rozwijać w podopiecznych talenty i zainteresowania, motywować do ciężkiej i wytężonej pracy. W konkursach przedmiotowych zakres obejmuje wiadomości i umiejętności wykraczające poza podstawę programową szkoły podstawowej. Cieszymy się, że mamy tak zdolnych i pracowitych uczniów, ale też, że potrafimy szlifować diamenty, które umiejętnie rozwijają się pod okiem naszych nauczycieli.

tabela