Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych 

 

Szczególne osiągnięcia naszych uczniów w ostatnich latach

 

rok szkolny

2017/2018

Wojewódzki Festiwal Piosenki Patriotycznej „Wolna Polska" w Zatorze – wyróżnienie Zuzanny Kulig z kl. VII b, II miejsce Mateusza Chudego z kl. VI a.

rok szkolny 2017/2018

XXXI Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych Talenty Małopolski 2018" Finał Wojewódzki w Dobczycach - wyróżnienie uzyskał Miłosz Sadkowski z kl. VI b

rok szkolny

2017/2018

Finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych został Konrad Kwaczała z klasy 7c

 

rok szkolny

2016/2017

 

Laureatem Małopolskiego Konkursu Matematycznego Krakowska Matematyka został Franciszek Stanula z 4b, a finalistami Igor Petruczenko z 5c, Miłosz Sadkowski z 5b, Gabriela Siatka z 5b i Michał Sordyl z 5b.

 krakowska2017

rok szkolny

2016/2017

 

 

Finaliści Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Pangea" to: Dariusz Korczyk 5b, Miłosz Sadkowski 5b, Julia Palichleb 5c, Igor Petruczeno 5c.

 

 

 pangea

rok szkolny 2014/2015

Michał Lorenc z klasy 6a został laureatem w Małopolskim Konkursie Tematycznym: "Wielcy Polacy- wybitni generałowie"

lorenc

rok szkolny 2014/2015

Mikołaj Szostak z klasy 6b został laureatem Małopolskiego Konkursu Matematycznego

 DSC 0433

rok szkolny 2013/2014

Mikołaj Szostak z klasy 5b zdobył II miejsce w I ogólnopolskiej edycji międzynarodowego konkursu matematycznego Pangea

5
rok szkolny 2013/2014

Mikołaj Szostak z klasy 5b i Mikołaj Ferenc z klasy 6b zostali finalistami Małopolskiego Konkursu Matematycznego

finalisci 2014

rok szkolny 2013/2014

Mikołaj Szostak z klasy 5b został laureatem Małopolskiego Konkursu "Krakowska Matematyka", a Jakub Charkot z klasy 4b finalistą tego konkursu

krakowska
rok szkolny 2013/2014

 II miejsce w zawodach zorganizowanych przez Małopolski Związek Lekkiej Atletyki Sportowy Nowy Rok dla dzieci i młodzieży w Lekkiej Atletyce Kraków, 04.10.2013r.Skład drużyny chłopców: Kotwicz Piotr, Maj Szymon, Sereś Hubert, Dobry Sebastian, Ferenc Mikołaj, Augustyn Dominik.

 PA042223
rok szkolny 2013/2014

 II miejsce w zawodach zorganizowanych przez Małopolski Związek Lekkiej Atletyki Sportowy Nowy Rok dla dzieci i młodzieży w Lekkiej Atletyce Kraków, 04.10.2013r.Skład drużyny dziewcząt: Kolber Oliwia, Stokłosa Karolina, Głowa Natalia, Bagier Aleksandra, Wieczorek Julia, Wojtacha Monika, Czebieniak Klaudia.

 PA042218
rok szkolny 2012/2013 
Izabela Kita uczennica klasy 6c została laureatką w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989" organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie
DSC08202a 
rok szkolny 2012/2013

Katarzyna Sokal uczennica klasy VI a została laureatką XVI Konkursu Biblijnego "Jonasz"

 DSC08284

rok szkolny 2011/2012

 

Nadzieja Hodur uczennica klasy VIb została Laureatką Małopolskiego Konkursu Matematycznego i Finalistką Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego

 

nadzieja

rok szkolny 2011/2012

Wojciech Sadło został Laureatem - II miejsce w Małopolskim Konkursie Tematycznym
,,O wolność Rzeczypospolitej. T. Kościuszko i książę Józef Poniatowski – żołnierze wolności".

 Wojtek
rok szkolny 2010/2011

 

Nadzieja Hodur z 5b została laureatką Małopolskiego Konkursu Biblijnego, a Wojciech Sadło z 5b został finalistą tego konkursu.

 

sesja 017 
rok szkolny 2010/2011

 I miejsce w finale ogólnopolskim Vena Sport Festival 2011 – bieg rozstawny sztafeta szwedzka dziewcząt – ŁÓDŹ 14 czerwca 2011r. Spiechowicz Izabela, Różycka Gabriela, Studnicka Sabina, Ludwinek Paulina

sport
rok szkolny 2009/2010

 

I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych na dystansie 800m – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej klas V Nowy Targ, 28.10.2009r. Paulina Ludwinek

 

P1013539
rok szkolny 2008/2009

Aleksandra Byra i Joanna Nowak zostały Laureatkami Małopolskiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego

laureatki

 

 

2019/2020

I półrocze

Konkurs OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS
MATEMATYKA PLUS – 32 edycja -jesień 2019


Laureaci I stopnia z wyróżnieniem:
Dominika Czerwik VId
Jakub Turza VIIb
Miłosz Sadkowski VIIIc


Laureaci I stopnia:
Patryk HałatekVIc
Aleksander Gorczyca VIa
Szymon Kruk IIIc
Wojciech Bryła IIIa


Laureaci II stopnia:
Stanisław Matula IVb
Justyna Palichleb IVb


Laureaci III stopnia:
Mikołaj GworekIIIc
Dominik Młodzik IIIc
Piotr Gorczyca VIa
Natalia Stachura VIc
Maja Banasiak VIc
Franciszek StanulaVIIb
Julia Palichleb VIIIc


Laureaci IV stopnia:
Milena Łąka-RyczkoVIIb
Amelia Chodorowicz VIc
Martyna Osiewicz VIc
Hanna MakośVc
Piotr Górniak IIIb


Laureaci V stopnia:
Michał ZajasIIIb
Milena BabiuchIVb
Bartosz Urbańczyk Vc
Paweł GrabońVb
Weronika Szojda VIa
Kinga Jaskuła VIc
Lena Mrowiec VIa
Kacper Wanat VIIa
Patryk Wieczorek VIIa

 

2018/2019

II półrocze

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

wyróżnieni:
 
MATULA STANISŁAW kl.3
 
MAKOŚ HANNA kl.4
 
PAWEŁ GRABOŃ kl.4
 
URBAŃCZYK BARTOSZ kl. 4
 
CZERWIK DOMINIKA kl. 5
 
BANASIAK MAJA kl.5
 
SADKOWSKI MIŁOSZ kl.7
 
wynik bdb
 
STACHURA NATALIA kl.5
 
KWACZAŁA KONRAD  kl.8
 
 W 31 edycji ogólnopolskiego konkursu Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka Plus wzięło udział 59 uczniów, z czego aż 7 zostało laureatami I stopnia z wyróżnieniem, a 28 laureatami.
Klasa 4a
Gabryś Bartłomiej Laureat I stopnia
Jędrzejewski Tymoteusz Laureat V stopnia
Skiba Szymon Laureat III stopnia
Klasa4d
Giżycka Milena Laureat V stopnia
Klasa 5c
Banasiak Maja Laureat III stopnia
Chodorowicz Amelia Laureat IV stopnia
Hałatek Patryk Laureat II stopnia
Jaskuła Kinga Laureat V stopnia
Matuła Jakub Laureat III stopnia
Stachura Natalia Laureat I stopnia
Klasa 5d
Czerwik Dominika Laureat I stopnia z wyróżnieniem
Jędrocha Maja Laureat V stopnia
Klasa 6a
Łąka Jakub Laureat I stopnia z wyróżnieniem
Wanat Kacper Laureat I stopnia
Wieczorek Patryk Laureat I stopnia
Klasa 4b
Jurka Julia Laureat IV stopnia
Lukesch Jakub Laureat V stopnia
Klasa 4c
Gabryś Bartłomiej Laureat II stopnia
Urbanicz Julia Laureat II stopnia
Urbańczyk Bartosz Laureat I stopnia
Klasa 5a
Gorczyca Aleksander Laureat III stopnia
Gorczyca Piotr Laureat I stopnia z wyróżnieniem
Klasa 6b
Łąka-Ryczko Milena Laureat I stopnia z wyróżnieniem
Stanula Franciszek Laureat I stopnia z wyróżnieniem
Klasa 7c
Palichleb Julia Laureat III stopnia
Petruczenko Igor Laureat I stopnia
Sadkowski Miłosz Laureat II stopnia
Klasa 8c
Kwaczała Konrad Laureat III stopnia
Klasa 3a
Makoś Jakub Laureat II stopnia
Maksymiuk Laura Laureat IV stopnia
Klasa 3b
Kubarek Karina Laureat II stopnia
Ślaga Paweł Laureat I stopnia z wyróżnieniem
Wójcicka Julia Laureat I stopnia
Palichleb Justyna Laureat I stopnia
Matula Stanisław Laureat I stopnia z wyróżnieniem
 
 W Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Rachmistrz dla uczniów klas 4 nasza szkoła zdobyła drużynowo I miejsce. Hanna Makoś z 4c zajęła 3 miejsce, a Bartłomiej Gabryś z 4a 5 miejsce
 

Ogólnopolski Konkursu Języka Angielskiego Archimedes Plus Lingua Plus.

Spośród 71 uczestników konkursu 13 otrzymało tytuły laureatów: Franciszek Stanula, Oliwia Zalewska, Amelia Zawadzka (laureaci V stopnia),

Jakub Bieniek, Gabriela Włodarska, Amelia Chodorowicz, Aleksander Gorczyca (laureaci IV stopnia),

Julia Wójcicka (laureatka III stopnia),

Joel Patrzyk, Stanisław Matula, Piotr Gorczyca, Weronika Szojda, Jakub Matuła (laureaci II stopnia).

 

Małopolski Konkurs Pieśni Patriotycznych w Wieliczce zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ, zorganizowany przez wojewodę małopolskiego oraz prezesa Kopalni Soli Wieliczka- wyróżnienie Mateusz Chudy.


Mateusz Chudy - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego GALILEO (m.12)

 

Szkolny konkurs ortograficzny dla klas drugich.
Zwycięzcami zostali :
1 miejsce - Ida Borowska 2a
2 miejsce - Lena Janus 2a
3 miejsce - Aleksandra Sobczuk 2c i Emilia Mieszczak 2b

 

 

I półrocze

Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka - 30 edycja


Laureaci I stopnia z wyróżnieniem
Piotr Gorczyca 5a
Bartłomiej Gabryś 4a
Laureaci I stopnia
Kacper Wanat 6a
Milena Łąka – Ryczko 6b
Franciszek Stanula 6b
Hanna Makoś 4c
Jakub Makoś 3a
Paweł Ślaga 3b
Laureaci II stopnia
Jakub Łąka 6a
Marcel Janus 4c
Miłosz Sadkowski 7c
Julia Wójcicka 3b
Dominika Czerwik 5d
Laureaci III stopnia
Weronika Szojda 5a
Patryk Hałatek 5c
Natalia Stachura 5c
Patryk Wieczorek 6a
Bartosz Urbańczyk 4c
Bartłomiej Gabryś 4c
Szymon Skiba 4a
Stanisław Matula 3b
Michał Ledwoń 3b
Justyna Palichleb 3b
Laureaci IV stopnia
Jakub Matuła 5c
Maja Banasiak 5c
Martyna Gryszan 4d
Paweł Graboń 4b
Oliwia Kowalczyk 4c
Nelly Nowakiewicz 4a
Igor Petruczenko 7c
Laura Maksymiuk 3a
Laureaci V stopnia
Zuzanna Konopka 5b
Martyna Osiewicz 5c
Tymoteusz Bachleda-Wala 4c
Jakub Lukesch 4b
Tymoteusz Jędrzejewski 4a

 

 

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.