Witajcie w świetlicowej gromadzie
28-02-2019

Aby uczniowie klas pierwszych mogli stać się pełnoprawnymi członkami grupy świetlicowej musieli przejść bardzo ważny test gotowości świetlicowej.
Zostali poddani próbom: wiedzy, mowy i odwagi. Kandydaci do uzyskania miana Świetliczaka wzorowo zaliczyli znajomość zasad obowiązujących w świetlicy i doskonale poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami sprawnościowymi manualnymi oraz próbą smaku, która polegała na zjedzeniu plasterka cytryny z promiennym uśmiechem na ustach. Po zaliczeniu wszystkich testów nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie na Świetliczaka. Na pamiątkę uroczystości każdy Świetliczak otrzymał medal.
Wszystkim nowym Świetlikom życzymy wielu miłych chwil spędzonych w świetlicy szkolnej. Witajcie w świetlicowej gromadzie!